U12 Závěrečné zápasy

Závěrečné zápasy děvčat BK Blansko v OP U12.

O dnešním víkendu sehrála děvčata kategorie U12 BK Blansko závěrečné zápasy oblastního přeboru . V sobotu 7.4.2018 se utkala v Brně s děvčaty z KP Brno, která jsou na druhém místě soutěže. Tato utkání se blanenským děvčatům příliš nevyvedla a celkem jednoznačně v nich prohrála, když zaostala hlavně v nasazení a bojovnosti a k tomu přidala špatné proměňování vyložených šancí. Celkové skóre určily v každém utkání především dvě nevydařené části – 2. čtvrtina v prvním utkání s výsledkem 2 : 28 a 3. čtvrtina v druhém s výsledkem 11 : 33.

Nedělní zápasy 8.4.2018 s TJ Sokol Lanžhot byly daleko vyrovnanější – utkala se dvě družstva, která jsou sousedé v tabulce oblastního přeboru. V prvním utkání bylo šťastnější blanenské družstvo, které vedlo v průběhu  celého zápasu a díky zkušenosti rozehrávačky Moniky Sedlákové uhájilo minimální náskok i v závěrečném náporu soupeřek. Ve druhém zápase blanenská děvčata svoje vedení z první čtvrtiny neudržela a v závěru již nedokázala nepříznivý vývoj otočit. V obou těchto posledních zápasech si s chutí zahrála i nejmenší děvčata a bylo dobré, že svými výkony potěšila jak trenéry, tak i přihlížející rodiče.

Výsledky utkání:

1. Zápas KP Brno – BK Blansko 80 : 24

Body v utkání : Manoušková L. – 6, Papírníková M. – 6, Ondroušková P. – 6, Kolářová K. – 4 a Černochová E. – 2.

1. Zápas KP Brno – BK Blansko 76 : 37

Body v utkání: Kolářová K. – 10, Ondroušková P. – 8, Papírníková M. – 6, Pernicová E. – 4, Černochová E. – 3, Manoušková L. – 2, Pernicová N. – 2, Reisiglová M. – 2.

1. Zápas BK Blansko – TJ Sokol Lanžhot 32 : 28

Body v utkání: Sedláková M. – 14, Papírníková M. – 4, Ondroušková P. – 4, Manoušková L. – 4, Kolářová K. – 4 a Sedláková A. – 2.

1. Zápas BK Blansko – TJ Sokol Lanžhot 41 : 49

Body v utkání: Sedláková M. – 14, Kolářová K. – 11, Papírníková M. 9, Ondroušková P. – 5, Sedláková A. – 2.