Poslední domácí zápasy OP s SKB Tišnov

V sobotu 13. 4. jsme odehráli poslední dvě domácí utkání OP U11+U12. Hostili jsme SKB Tišnov, který má na výjimku povoleno hrát s kluky a náležitě toho využívá. To se projevilo hned v úvodu prvního zápasu, do kterého vstoupily holky velice ustrašeně. První pětka hrající bez dvou opor, zraněné Elly Alexové a Lucie Zachovalové, která mohla přijít až na druhý zápas, nedokázala výrazně vyspělejšímu soupeři vzdorovat  a tak hned po první čtvrtině bylo prakticky rozhodnuto (0:15). Od druhé čtvrtiny se holky zvedly, a i když v druhé polovině zápasu dostala více příležitostí lavička, skončil zápas nakonec přijatelným skórem 19:65.  Do druhého zápasu již  nastoupila Lucie Zachovalová, což bylo na hřišti znát. Škoda jen, že se ho již nemohla účastnit Míša Hejčová, která v prvním zápase hrála dobře, i když se střelecky neprosadila, a také střelecké nemohoucnosti Klárky Vaškové, která zahodila několik jednoduchých střel, kdy po krásných přihrávkách stála sama pod košem.

První zápas:

19:65 (0:15; 10:14; 6:20; 3:16)

Body: Strýčková 5, Hégrová 4, Vašková 4, Ježová 4, Matějíčková 2

Druhý zápas:

23:39 (6:8; 4:12; 6:9; 7:10)

Body: Zachovalová 6, Hégrová 4, Pernicová 4, Strýčková 3, Kupková 2, Kuchařová 2, Reisiglová 2

Poslední dvojzápas OP odehrajeme venku v sobotu 27. 4. v 10:00 a 12:00 s BK Žabiny Brno.