Poslední zápasy OP U11+U12 se ctí

V sobotu 27. 4. jsme uzavřeli naše účinkování v letošním U11+U12. Na poslední zápasy jsme jeli na půdu Žabin, které byly jasnými favority i proto, že zápasy musely odehrát s týmem U12, protože U11, které hrály tuto soutěž v průběhu roku, se o víkendu účastnily MČR v Karlových Varech.  To se projevilo hned od úvodního zápasu, kdy se holky zalekly výrazně vyšších soupeřek a první body se jim podařilo dát až ve druhé čtvrtině. Nakonec ale ubránily přijatelný výsledek 90:13. I přes vysokou porážku vstoupily holky do druhého zápasu velmi bojovně a výbornou kolektivní hrou „hoď a běž“ zaskočily soupeřky tak, že si trenérka Žabin musela vzít oddechový čas, když ještě v polovině čtvrtiny držely se soupeřem vyrovnaný stav. Druhý zápas nakonec skončil podobným výsledkem, jako zápas první (92:22). Především první pětka ale ukázala možnosti pro příští sezónu, když i ve své druhé čtvrtině byla soupeři více než vyrovnaným soupeřem.