Čtvrté místo ze závěrečného turnaje sezóny

V sobotu 8. červa jsme odehráli poslední turnaj letošní sezóny. Na turnaj kategorie U11 jsme zavítali do Mohelnice. Našimi soupeři byli postupně KP Brno, TJ MEZ Mohelnice, BK Vyškov a SK Bruntál. Celý turnaj byl velice vydařený, a to i proto, že na sebe narazila družstva s podobnou výkonností. Hned čtyři zápasy skončily o 1 bod a o napínavou podívanou tedy nebyla nouze. Hned dva takové zápasy odehrály naše holky, když KP Brno porazily 20:19 a v souboji s nakonec druhým Vyškovem prohrály až košem 13 sekund před konce 26:27. V dalších dvou zápasech holkám nevyšla vždy jedna čtvrtina. S domácí Mohelnicí to byla poslední čtvrtina, kterou prohrály 8:0 a celý zápas 21:10 a s Bruntálem pak hned ta první, kterou prohrály 2:9 a celý zápas 19:28. Tato porážka v posledním zápase nás odsoudila až na 4. místo. Třetí místo získal Bruntál a páté skončily holky z KP Brno, když všechny tři celky měly po jednom vítězství a třech porážkách. Na druhém místě skončil s jednou porážkou Vyškov a domácího prostředí využily k celkovému vítězství bez porážky holky z Mohelnice. Do nejlepší pětky turnaje byla vybrána Nikola Ježová, která se stala s 21 body naší nejlepší střelkyní.