OP U11 v Tišnově, dvě utkání jako den a noc

V soboru 25. ledna jsme odehráli další kolo OP U11 v Tišnově. V prvním utkání jsme se po dlouhé době střetli opět s holčičím týmem. Na holkách byla vidět chuť do hry a pěknou kombinační hrou už v první čtvrtině získaly 14 bodový náskok, když soupeři dovolily dát jen dva body (2:16). V podobném duchu probíhala i druhá čtvrtina a tak ve druhé půlce dostaly více prostoru nejmladší hráčky. I tak vyznělo utkání jednoznačně v náš prospěch. Všechny hráčky zaslouží pochvalu za výbornou obranu.

SKB Tišnov : BK Blansko 9 : 70 (2:16; 4:18; 2:22; 1:14)

Body: Kuchařová 16, Procházková 14, Alexová 8, Hégrová a Černochová 6, Krchňáková, Beranová a Broďáková M. 4,  Streitová, Ježová, Broďáková V a Musilová K. 2.

Ve druhém utkání jsme narazili na převážně chlapecký tým z Kyjova. V první polovině utkání hrály holky vyrovnanou partii, zejména pak první čtvrtina byla z jejich strany velmi vydařená s řadou krásných přihrávek a zakončení. Bohužel s ubývajícími silami proti „čerstvému“ soupeři, který hrál své první utkání, rapidně ubývaly i morální síly. Ve druhé polovině utkání se pak hra holek zcela rozsypala a zápas nakonec dohrávaly naprosté křeči.

BK Blansko : Jiskra Kyjov 20 : 83 (10:16; 8:18; 2:18; 0:31)

Body: Kuchařová a Alexová 6, Hégrová 4, Broďáková M. a Krchňáková 2.

V dalším kole OP se v neděli 9. února utkáme v dvojzápase s Tišnovem. Hrajeme v Blansku, ale vzhledem k obsazenosti haly na Údolní se bude hrát na ASK.