Porážka žen

Basketbalistky BK Blansko sehrály svoje poslední domácí utkání v sezoně 2019/2020 proti Sokolu Lanžhot. V průběhu první části si ani jeden z týmů nevypracoval výrazné vedení. V poločase vedly hostující hráčky 26:27. Na začátku třetí čtvrtiny si Blansko vytvořilo osmi bodové vedení díky rychlým protiútokům a zdálo se, že by mohlo být o vítězi rozhodnuto. V dalším průběhu však tento náskok hostující hráčky úspěšnou střelbou z dlouhé vzdálenosti smazaly a v závěru zápasu se dostaly do vedení. Lépe zvládnutou koncovkou a především zásluhou úspěšných trestných hodů Sokol Lanžhot oplatil Blansku porážku z domácí palubovky.

BK Blansko - TJ Sokol Lanžhot    56 : 59 (13:12; 13:15; 15:11; 15:21)

Body: Čermáková V. 11, Horáková 9, Zouharová 9, Formánková K. 8, Orlíčková 6, Šmerdová 5, Lakotová 4, Sedláková K. 4body.